0

اخبار روز

پلیس با مخلان بازار ارز قاطعانه برخورد می‌کند + بوسه برانکو و شعار علیه استقلال – دامنه دی بی یو ایکس

فروردین ۳۱, ۱۳۹۷ در ۹:۴۳ ب.ظ توسط

خبرگزاری مهر: نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تأکید کرد: در راستای مأموریت قانونی، با آن دسته از افراد اعم از صرافان، شرکت ها و دلالان که موجب اخلال در بازار ارز شوند، قاطعانه برخورد می شود
بر این اساس انتظار می رود برای کنترل بازار ارز و ثبات اقتصادی کشور، همه فعالان حوزه ارزی نسبت به رعایت مقررات ابلاغی اقدام و همکاری لازم را با دستگاه های مسئول داشته باشند و نیروی انتظامی در راستای مأموریت قانونی محوله با آن دسته از افراد اعم از صرافان، واحدهای صنفی، شرکت ها، دلالان که خلاف مقررات اقدام به خرید و فروش ارز نموده و موجب اخلال در بازار می شوند قاطعانه برخورد می نماید.

براساس اعلام هیئت محترم دولت از تاریخ ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ بانک مرکزی نسبت به تأمین ارز برای تمام نیازهای قانونی، تجاری و تولیدی در چارچوب قوانین و مقررات صادرات و واردات و مقررات ارزی کشور بر مبنای هر دلار ۴۲۰۰۰ ریال اقدام می نماید و براساس بند “خ” ماده ۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرگونه خرید و فروش ارز خارج از مقررات ذکر شده قاچاق محسوب و مطابق مقررات با آن برخورد خواهد شد.

 به نقل از پایگاه خبری پلیس، در متن این اطلاعیه آمده است:

خبرگزاری مهر: نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تأکید کرد: در راستای مأموریت قانونی، با آن دسته از افراد اعم از صرافان، شرکت ها و دلالان که موجب اخلال در بازار ارز شوند، قاطعانه برخورد می شود.

در پایان از عموم هموطنان درخواست می شود هرگونه اطلاعات و مشاهده ای در حوزه تخلفات ارزی را از طریق شماره تلفن های؛۲۱۸۶۴۱۱۳، ۲۱۸۶۴۱۰۲ و ۲۱۸۶۴۱۶۵ اطلاع رسانی نمایند.

——————-

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی از ساعت ۱۹ و در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شده است و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود
* برانکو با اینکه تیمش قهرمان لیگ شده، اما همچنان بازی را از لب خط و با هیجان ‌دنبال می‌کند.

* محمد نوری، میثم نقی‌زاده و روح الله سیف‌اللهی قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت تیم‌ پیشین خود رفته و رخصت گرفتند‌. علی علیپور هم از تارتار و پاشایی رخصت گرفت.

* هواداران‌پرسپولیس در جریان بازی بارها سرود قهرمانی سر داده و آن را به رخ استقلالی‌ها کشیدند.

* هواداران پرسپولیس از تساوی استقلال در تبریز مقابل گسترش فولاد ابراز خوشحالی کرده و علیه رقیب دیرینه خود شعارهایی سر دادند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی از ساعت ۱۹ و در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شده است و رفته رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود.

* برانکو با در آغوش گرفتن‌ مهدی تارتار به‌وی خوشامد گفت. همچنین پیروانی با سرمربی پارس جنوبی برای لحظاتی مشغول بگو و بخند شدند.

* هواداران پرسپولیس به حرکات محسن فروزان بسیار حساس بوده و دنبال فرصت هستند تا علیه او شعار سر دهند.

* با شروع بازی برانکو سمت جانباز پرسپولیسی کنار نیمکت تیمش رفته و پیشانی ‌او را بوسید.

برچسب‌ها, ,

پاسخ دهید