0

اخبار روز / توپ و تور

نوشی‌صوفیانی: یک جعبه شیرینی هم به ما ندادند + برتری گسترش فولاد در خانه استقلال خوزستان – دامنه دی بی یو ایکس

فروردین ۲۵, ۱۳۹۷ در ۹:۳۳ ب.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: داود نوشی‌صوفیانی درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام و حتی یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم
خبرگزاری تسنیم: داود نوشی‌صوفیانی درباره پیروزی تیمش مقابل پیکان گفت: ما بازی خوبی انجام و حتی یک ضربه پنالتی را هم از دست دادیم. در این بازی حداقل باید سه گل به پیکان می‌زدیم و تیم ما واقعاً نمایش خوبی داشت.

دروازه‌بان صنعت نفت که در دومین بازی سال ۹۷ هم دروازه‌اش را بسته نگه داشت در این خصوص عنوان کرد: در دو بازی ابتدایی سال ۹۷ کلین‌شیت کردم و این موضوع مطمئناً انگیزه‌ام را برای بازی‌های بعدی بیشتر می‌کند. امیدوارم در سال جدید عملکرد خوبی نسبت به فصل گذشته داشته باشم.

نوشی‌صوفیان در خصوص مشکلات مالی صنعت نفت که با اعتراض فراز کمالوند روبه‌رو شده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه بازیکنان نفت مشکل مالی دارند و آخرین دریافتی ما مربوط به پنج ماه پیش است. حتی قبل از عید هم پول نگرفتیم و مسئولان باشگاه حداقل یک جعبه شیرینی به ما ندادند که حداقل از زحمات‌مان تشکر کنند و بگویند که الان پولی نداریم تا به شما بدهیم. این در حالی است که ما بر خلاف همه تیم‌ها حتی در روزهای ابتدایی عید هم تمرین کردیم و تمرین صنعت نفت حتی در روز سیزده به در هم تعطیل نبود.

وی با اشاره به محرومیتش از بازی مقابل سپاهان و مصدومیت سوشا مکانی تأکید کرد: امیدوارم مکانی به بازی بعدی مقابل سپاهان برسد، اما اگر هم این اتفاق رخ نداد، تیم ما دروازه‌بان جوانی مثل محمد دریس دارد که گلر آینده‌داری است و می‌تواند توانایی‌هایش را نشان دهد.

——————-

تسنیم: هفته بیست‌وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) با دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه غدیر اهواز پیگیری شد که این بازی با برتری ۲ بر یک تبریزی‌ها به پایان رسید
تسنیم: هفته بیست‌وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ امروز (جمعه) با دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه غدیر اهواز پیگیری شد که این بازی با برتری ۲ بر یک تبریزی‌ها به پایان رسید.

سیدمهدی سیدعلی داور این بازی به آندرانیک تیموریان، احمدرضا زنده‌روح و عزیز معبودی از گسترش فولاد، کارت زرد نشان داد.

یونس دلفی در دقیقه هفت برای استقلال خوزستان گلزنی کرد و شاگردان ویسی را از حریف پیش انداخت، اما رضا خالقی‌فر خیلی زود و در دقیقه ۱۰، گل تساوی را به ثمر رساند. البته این پایان کار نبود و رضا خالقی‌فر در دقیقه ۸۹ بار دیگر گلزنی کردند تا سه امتیاز به حساب شاگردان کریمی افزوده شود.

با این نتیجه، گسترش فولاد ۳۴ امتیازی شد و همچنان در رده نهم جدول باقی ماند. استقلال خوزستان نیز با ۲۶ امتیاز به حضور خود در رده چهاردهم جدول ادامه داد.

پاسخ دهید