0

اخبار روز / سیاسی

دیدار وزیر ارشاد با مسعود کیمیایی + جواد محجوب به نشان نقره دست یافت – دامنه دی بی یو ایکس

فروردین ۲۳, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۶ ق.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: سیدعباس صالحی عصر روز گذشته (۱۸ فروردین) برای تبریک سال نو به دیدار مسعود کیمیایی رفت
همچنین در این دیدار مسعود کیمیایی با ابراز خرسندی از میزبانی صالحی به بیان خاطراتی از چند دهه حضور خود در عرصه سینما و همچنین فعالیت‌هایش در سازمان صداوسیما در اوایل انقلاب پرداخت.

او در پاسخ به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره آخرین فعالیت‌های خود در حوزه ادبیات هم گفت: رمان تازه‌ام را پیش می‌برم اما هنوز برای آن اسمی انتخاب نکرده‌ام ولی در حدود ١٠٠ صفحه از آن را نوشته و امیدوارم در آینده نزدیک بتوانم کار را تمام کرده و تحویل ناشر بدهم.

دیدار وزیر ارشاد با مسعود کیمیایی

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: سیدعباس صالحی عصر روز گذشته (۱۸ فروردین) برای تبریک سال نو به دیدار مسعود کیمیایی رفت.

صالحی با بیان اینکه “آقای کیمیایی در تاریخ سینمای ایران نقش موثر و جایگاه مشخص و شناخته‌شده‌ای دارند” گفت: خوشحالم که شما را در سلامت و باانگیزه برای ادامه کار در حوزه سینما می‌بینم.

در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اطلاع از آخرین وضعیت جسمانی کیمیایی بعد از جراحی پزشکی، برای وی آرزوی سلامتی کرد.

مسعود کیمیایی کارگردان سینما و نویسنده تا کنون حدود ۳۰ فیلم را کارگردانی کرده است. فیلم سینمایی «قاتل اهلی» آخرین ساخته او است که در سال ۹۶ روی پرده سینماها به نمایش درآمد.

——————-

مهر: چهارمین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با حضور ۳۱۷ جودوکار از ۵۰ کشور جهان به مدت سه روز به میزبانی ترکیه در آنتالیا برگزار شد

در آخرین روز این مسابقات، امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، جواد محجوب بعد از یک دور استراحت، «بکمراد التبایف» از ازبکستان، «اندی گراندا» از کوبا و «اینکانسلو» از برزیل را نیز با ضربه فنی شکست داد و به دیدار نهایی صعود کرد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف «تسووف» دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ از روسیه رفت و با شکست برابر این رقیب به نشان نقره دست یافت.

تیم کشورمان در این مسابقات با ۹ جودوکار شرکت کرده که علی قلی پور، قاسم نوری زاده، علیرضا خجسته، سعید ملایی، وحید نوری، رامین صفویه و حمیدرضا سجادی فر دیگر جودوکاران کشورمان در این رقابتها بودند که با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند.

بعد از طلای رقابتهای کاپ اروپا، نقره گرندپری تونس و تفلیس، این چهارمین مدال محجوب در سه ماه گذشته می باشد.

مهر: چهارمین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ با حضور ۳۱۷ جودوکار از ۵۰ کشور جهان به مدت سه روز به میزبانی ترکیه در آنتالیا برگزار شد. تیم ۹ نفره کشورمان در این مسابقات توسط جواد محجو به یک نشان نقره و محمد بریمانلو به یک نشان برنز دست پیدا کرد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید